Koncepto | Digital travel

CK Livingstone

— PROJEKT

Full-service pro

cestovní kancelář


— SLUŽBY

branding

event production

graphic design

webdesign

on-line


— REALIZACE

01/12/2014

  1. dosud

Na českém trhu zaujímá CK Livingstone v nabídce mimoevropských destinací přední postavení. Filozofie firmy se naprosto vymyká standardním cestovním kancelářím, marketingová strategie je zcela originální.


Mimo atraktivních zájezdů podpoře značky slouží i velkolepé výstavní projekty, cestovatelské festivaly a celá řada aktivit spojených se jménem cestovatele Rudy Švaříčka.


Související projekty:

Magický Himálaj

Tajemná Indonésie

Festival GO Kamera

Cestovatelské středy

Obálka je naprosto zásadní. Tato minimalistická verze vzbudila nadšení. Očím nazdobené krasavice neuniknete!

Redesign katalogu zájezdů 2018

V roce 2017 CK Livingstone redesignovala logo a webové stránky. Naše studio bylo osloveno modernizací tištěného katalogu.

Jeho dosavadní podoba přetrvala takřka 10 let. To znamená, že velká část kancelářského týmu ani jinou verzi nepamatuje, a jak to v podobných situacích bývá, odvaha změnit zažitou podobu se hledala dlouho. Ovšem rozdíl v úrovni grafického zpracování ve srovnání s konkurenci začínal být natolik markantní, až nezbylo než se pustit do práce.

Katalog zájezdů 2019

Po redesignu grafického stylu celého katalogu v předchozím roce se jeho vydání pro sezónu 2019 dočkalo dotažení zbývajících detailů. Pro designéra je vždy skvělá zpětná vazba, když se s klientovi s tiskovinou dobře pracuje a získává pozitivní ohlasy od zákazníků i spolupracovníků. 

Výstavní projekty

Magický Himálaj

2017

Magický Himálaj je největší autorská výstava svého druhu ve Střední Evropě. Je obrazem 27 let putování cestovatele Rudolfa Švaříčka do oblasti Himálaje. Během roku 2017 byly tisíce exponátů instalovány ve třech podlažích Technického muzea v Brně. Návštěvníci měli možnost si projít příběhem nejvyšších hor planety a exotických zemí v jeho podhůří. Při zajištění propagace a produkce se ke slovu dostal každý člen našeho týmu.

Výstava je putovní, v našem studiu byla navržena také microsite prezentující tento výstavní projekt v dané lokaci.


www.magickyhimalaj.cz

Tajemná Indonésie

2014 – 2019

Projekt Tajemná Indonésie prezentuje historické materiály největších "es" cestování: dvojice Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund a Miloslav Stingl. Přináší také rozsáhlé výsledky práce Rudolfa Švaříčka, který se věnuje neznámým etnikům a dobrodružným výkonům v nitru ostrova.

Kostru vizuálního stylu výstavy jsme převzali od klienta na začátku roku 2014. Za použití daných fotografií a barev jsme provedli "přijatelný" facelift propagace při zachování její podstaty.

Výstava putuje po České republice, instalace je vždy na několik měsíců. Proto web i tiskoviny musí umět reflektovat změnu lokality.


www.magickyhimalaj.cz