Koncepto | Digital travel

Festival GO Kamera

— PROJEKT

propagace a eventová produkce cestovatelského festivalu


— SLUŽBY

graphic design

event production

on-line


— REALIZACE

  1. 2014
  2. 2015
  3. 2016
  4. 2017
  5. 2018
  6. 2019

Citace ze závěrečné zprávy festivalu v roce 2019, slovy Rudy Švaříčka: "GO KAMERA překročila hranice obvyklých cestovatelských promítání propagující destinace. S lékaři jsme léčili v Kurdistánu, stavěli Sluneční školu v Himálaji, s kosmonauty NASA propojovali dobu kamennou Nové Guineje, pomáhali v Afghánistánu, stavěli nemocnici v Pákistánu, školu za pomoci koloběžky Dobroběžky v Bangladéši, navštívili protialkoholní léčebnu…i šplhali na nejtěžší vrcholy planety!"


Festival patří ke špičce v České republice. V našem studiu byla navržena vizuální identita následně aplikovaná ve všech klíčových propagačních materiálech. Jako agentura se podílíme nejen na grafických výstupech, ale zajišťujeme také marketingovou komunikaci s publikem na sociálních sítích, v ulicích města Brna i ve významných brněnských institucích a médiích.


Završením týdnů příprav je potom i produkční zajištění festivalu v kongresovém centru BVV Brno.


Aby byl festival vidět


Festival, respektive jeho atmosféru, vytváří publikum. I přesto, že GO Kamera má za sebou více než dvacetiletou historii, propagaci není radno podcenit. Její těžiště se přesouvá na sociální sítě, ale bez plakátů, bildboardů, bannerů a zejména festivalového buletinu si akci takového formátu neumíme představit. Brno se vždy "obarví" do odstínu GO Kamery.

Ve foyer probíhájí výstavy

i ochutnávky exotické kuchyně

Ve fotografiích

Atmosféra festivalu je pokaždé jiná, jedinečná. Utváří ji vystupující, moderátor Ruda Švačířek a především publikum.