Koncepto | Digital travel

ŠVÝCARSKO

Učíme se od profesionálů v první lize globálního cestovního ruchu.

Brand s velkým B

Švýcarsko je fenoménem, který ukázkově buduje vlastní image ve všech aspektech špičkové destinace. Je to zkrátka značka, brand s velkým B, synonymum pro kvalitu, rozmanitost, kosmopolitní životní styl, design, čistotu. Kdo namítne, že odvrácenou stranou mince jsou tamní ceny, až příliš bohatí a příliš konzervativní obyvatelé, má samozřejmě pravdu. Nicméně tato polarita jen podtrhuje sílu značky Švýcarsko. 


foto:swiss-image.ch

Kampaně propagující dovolenou ve Švýcarsku se nesou v duchu hashtagu #InLoveWithSwitzerland, který velmi přesně vystihuje náš vztah k této inspirativní alpské zemi.


Desítky služebních i soukromých cest se odráží v bohatém fotoarchivu, přehledu místních reálií jednotlivých kantonů, praktických zkušenostech v přípravě a organizaci zájezdů se sportovním anebo edukativně-poznávacím programem.


Synergickým efektem je propojování produktů nabízených touroperátory v České republice s marketignovou komunikací švýcarských destinací směrem k cílovým skupinám v ČR.

Švýcarsko v ČR

Spolupráce s tuzemským zastoupením Switzerland Tourism přináší řadu dalších aktivit, jako jsou cestovatelské přednášky o Švýcarsku, výstavy fotografií, PR články, prezentace švýcarských partnerů na eventech v ČR apod. 

04/2018

Článek v magazínu SWISSmag

text a některé fotografie: Michael Pokorný

10/2018

Panoramic Train Meeting 2018

foto: swiss-image.ch

spolupracujeme s partnery